Masér

       Pokiaľ mávate stuhnuté svaly, spazmu, svalové bolesti chrbta, šije či končatín, natiahnuté svaly následkom  jednostranného zaťaženia, potrebujete sa uvoľniť od stresu, preventívne zlepšiť obranyschopnosť organizmu, zlepšiť fyzický a psychický stav a dostať sa znovu do kondície, uvažujete o tom, že by ste si mali zájsť na kvalitnú masáž a neviete si nájsť čas,nechce sa vám cestovať, tak ste tu správne. Som mobilný masér v Bratislave v domácom aj pracovnom prostredí. Robim klasickú, športovú a relaxačnú masáž, podľa dohody. To všetko ponúkam jednotlivcom aj pre firmy, tj. v pohodlí Vášho domova, pracoviska, pôsobiska, móže byt´úrad, kancelária, dielňa, rôzne akcie atd., bez akéhokoľvek cestovania v čase, ktorý vyhovuje Vám a za prijateľné ceny. V rámci vybraných častí Bratislavy /viz cena dopravy / k Vám prídem bez doplatku za cestu a veľmi rád pomôžem. Postupy pri masáži vždy prispôsobím Vašim požiadavkám,pohode a spokojnosti.

Pred masážou vykonám krátku konzultáciu o Vašom zdravotnom stave, zistím Vaše problémy, potreby, preberieme bolestivé a chúlostivé miesta a masáž prispôsobím Vašim požiadavkám.
Po masáži Vaša spokojnosť bude mojou motiváciou Vám opätovne pomôcť.

Špecializujem sa predovšetkým na nasledujúce masérske procedúry:

Klasické zdravotné masáže celého tela alebo len nektorých častí, aj relaxačnú a športovú variantu masáže. V prípade záujmu pridám hmaty reflexnej masáže.

Ponúkam aj  relaxačné uvolňovacie masáže.


Pravidelná masáž = Vaše zdravie = moja spokojnosť


Výhoda domácej masáže je že, po masáži zostávate vo Vašom prostredí , móžte ďalej relaxovať  a oddychovať v mieste Vášho pôsobenia, kde sa cítite najlepšie. Ideálna voľba pokiaľ chcete zažiť relax bez nutnosti cestovania.
Som masér, ktorý príde ku Vám. Šetrite čas a vychutnávajte si masáž v pohodlí domova, firmy, kancelárie či hotela.    

  Masážny salón je vo Vašom prostredí.

Nájdete ma aj v centre zdravia ViaVital Priekopy 24 v Ružinove, kde masírujem, môžete sa objednat´ aj priamo do masážného salónu.


 masér Martin,Karlova Ves Bratislava,masáž u Vás doma a vo Vašej firme
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!
Váš mobilný masér